TŘÍDA PEJSKŮ

Třída PEJSKŮ

7.30– 17. hod.

6.45.-7.30 – jsou děti ve třídě „Koťat“

• Ve školním roce 2018/2019 navštěvují třídu Pejsků děti 5 – 6 leté, jsme třída předškoláků.
  • Hlavní náplní všech každodenních činností zůstává hra, spontánní a řízená, jejímž prostřednictvím se rozvíjejí fyzické, psychické a sociální dovednosti.
  • Důležitým cílem je připravit děti na vstup do první třídy.
  • Třídní vzdělávací program je zaměřen na získávání co nejvyšší úrovně kompetencí pro bezproblémový přechod do základní školy.
  • V předškolní třídě mají děti možnost i dalších školních aktivit včetně návštěvy zájmových kroužků.

100 let republiky

Divadlo v MŠ – KOUZELNÝ HRNEC

Na dopravním hřišti

V cirkusu

Návštěva planetária

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA
Babičky, dědové
já Vás mám rád.
Vánoční přáníčko
chci Vám teď dát ……

Mikulášská nadílka

Interaktivní prohlídka

Interaktivní prohlídka třídy

Provoz od 2.1.-4.1.2019

Otevřena bude třída: „Motýlků“ 7.30-13.00 /16.30/
Do třídy „Motýlků“ budou chodit všechny přihlášené děti z Motýlků + děti z Pejsků
„Berušek“ 6.45-17.15
Do třídy „Berušek“ budou chodit všechny přihlášené děti z Berušek + dětí z Koťátek
„Kuřátek“ 7.00-16.45
Do třídy „Kuřátek“ budou chodit všechny přihlášené děti z Kuřátek + děti z Medvídků

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O NEJ ………….. STROMEČEK

Milí rodiče
Jako každý rok, jsme pro Vás a Vaše děti připravili v adventním čase soutěž spojenou s nadílkou pro dětské oddělení FN Bulovka a pro děti, které budou muset trávit v nemocnici Štědrý den.Letos budeme soutěžit ve třech kategoriích a Vaším úkolem je hlasovat od 4. do 14. 12 do připravených archů pro dva nejpovedenější výkresy z každé kategorie (celkem 6 obrázků). Zároveň Vás prosíme o dobrovolný finanční příspěvek, který můžete vložit kdykoliv po dobu hlasování do kasiček ve všech třídách.Vyhlášení výsledků bude 17. 12 v dopoledních hodinách. S výsledky soutěže a použitím příspěvků budete seznámeni prostřednictvím webových stránek a nástěnek MŠ. Předem děkujeme za spolupráci a přejeme příjemné prožití adventu.

Co nás čeká do Vánoc

23.11. Polodenní výlet do Planetária v Holešovicích
Představení „Anička a Nebešťánek“
Příchod dětí do 7.30, odjezd od MŠ 7.45. Dejte prosím dětem batůžek s pitím v uzavíratelné láhvi, svačinku budou mít ze školky. Na oběd budeme zpět ve školce.

28.11. Vánoční focení dětí – jednotlivců
– série fotografií 220,- Kč
Kdo bude mít zájem, nahlaste se prosím na třídě paní učitelce.

6.12. Mikuláš
– dopolední program pro děti s Inkou Rybářovou

11.12. Vánoce za dveřmi
– výukový program

12.12. Zpívání u Vánočního stromu
Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče a přátele školky
od 15.30 na školní zahradu.

19.12. Vánoční koncert v ZŠ