Třída BERUŠEK

Berušky

Provozní doba 2020/2021

Provoz MŠ je od 6.45 – 17.15 hod.

Provoz ve třídě „Berušek“

Po-Út 6.45 –16.00 hod.

Středa 6:45-16:00 hod.

Čt-Pá 6:45-16:00 hod.

16.00 hod. budou děti ve třídě „Koťat

ZMĚNY z provozních důvodů, BUDOU OZNÁMENY

Vyzvedávání dětí po obědě 12.30 – 13.00

O děti se starají:

• ředitelka: Mgr. Hana Šolcová
  • učitelka: Jaroslava Dudová
  • učitelka: Mgr. Veronika Marková
  • Provozní pracovnice: paní Monika Hvižďová
  • kuchař: Oliver Furych

Do třídy Berušek chodí 26 dětí VE VĚKU 4-5 LET

Naším primárním cílem je vytvářet nejvhodnější podmínky pro zdravý a přirozený rozvoj dětí. Adaptace dětí je vždy přizpůsobena požadavkům jednotlivce. Vedeme děti k rozvoji fyzické, psychické i sociální samostatnosti. Využíváme zájmu a okamžitých nápadů dětí k rozvíjení jejich talentu ve všech oblastech, rozšiřujeme jejich poznatky, znalosti a dovednosti. S tímto cílem je i spojen rozvoj komunikace a samostatnosti, sebeobsluhy. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Třída je rozdělena na koutky pro společné hraní i jen pro jednotlivce. Hlavní náplní všech každodenních činností je hra spontánní i částečně řízená. Využíváme různé hry, kreativní činnosti, hudbu i různorodé pomůcky. Děti se společně s učitelkami starají o rybičky a květiny ve třídě, podporují tím péči o přírodu. Na zahradě školy máme i svoji zahrádku, kde pěstujeme společně různé rostlinky.  S dětmi si každým rokem vytvoříme pravidla chování, která dodržujeme ve školce i mimo ni. S rodiči se budeme snažit o dobrou spolupráci, vzájemný respekt a důvěru. Rodiče se mohou na nás vždy obrátit a domluvit si schůzku.

Těšíme se na Vás i na Vaše děti paní učitelky.

23. 6. ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM A S PŘEDŠKOLÁKY od 15:15 na zahradě MŠ

Podrobnosti a změny vždy na třídě.

BERUŠEK BERUŠEK BERUŠEK

Třída Berušek Třída Berušek Třída Berušek

Berušky Berušky Berušky Berušky Berušky Berušky Berušky Berušky

BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY BERUŠKY