Třída KUŘÁTEK

Paní učitelka: Lucie Bělašková

Provozní pracovník: Milan Krob

Paní kuchařka: Pamela Furychová

Třídu kuřátek tvoří 25 dětí, dvě paní učitelky a dva provozní pracovníci. Naším cílem je vytvořit pro děti příjemné a bezpečné prostředí, ve kterém se budou cítit dobře. Především se budeme snažit rozvíjet jejich sociální schopnost, samostatnost a  podporovat je v jejich fyzickém a psychickém rozvoji. Jde nám primárně o to, naučit děti řešit různé situace a využít jejich dovedností a schopností k dosažení cíle. Prostory třídy máme rozdělené na hru, pohybové aktivity, řízenou činnost, odpočinek, výtvarnou a pracovní činnost. Snažíme se v dětech vzbudit zvídavost a zájem o naše prostředí, ve kterém žijeme, ale také o svět, zdravý životní styl a pohyb.

13.10.2021 – Divadlo Neklid – Mísa plná ovoce
15.10.2021 – Vyšetření očí (v MŠ)
20.10.2021 – Začínají tanečky
26.10.2021 – Halloweenské představení – Cucíno