Třída KUŘÁTEK

Třídu Kuřátek tvoří 25 dětí od 3 do 4 let, dvě paní učitelky a jedna provozní pracovnice.

Paní učitelka: Aneta Šolcová

Paní učitelka: Mgr. Veronika Klímová

Provozní pracovnice: Václava Vavrousová

Naším cílem je vytvořit ve třídě příjemné klima, které bude pro děti podnětné a budou se zde cítit příjemně a bezpečně. U většiny dětí již proběhla adaptace na MŠ, i nadále se však snažíme rozvíjet jejich sociální schopnosti pomocí sociálních zkušeností. Dětem  necháváme dostatek čau a příležitostí k sociálním interakcím mezi sebou.  Snažíme se je vést k co možná největší samostatnosti. Celkově u dětí podporujeme rozvoj jejich fyzické, psychické i sociální stránky.

Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Třída je rozdělena na koutky pro společné hraní i pro jednotlivce. Hlavní náplní všech každodenních činností je hra spontánní i částečně řízená.

S rodiči se budeme snažit o dobrou spolupráci, vzájemný respekt a důvěru. Veškeré aktuální informace, prosím, sledujte níže ve zprávičkách, či na nástěnce: Aktuality v šatně MŠ. Pokud byste měli nějaké dotazy, nebojte se na nás obrátit,

Vaše paní učitelky

Mikulášská nadílka ve školce

Mikulášská nadílka Mikulášská nadílka Mikulášská nadílka Mikulášská nadílka Mikulášská nadílka Mikulášská nadílka

Nač má člověk smyslů pět?

PODZIMNÍČEK NA ZAHRADĚ MŠ

Podzimníček 2 Podzimníček 3 Podzimníček

ČERVENÁ STŘEDA VE ŠKOLCE

červená středa