Třída MOTÝLKŮ

7:30-16:30 hod

V této třídě se o děti starají paní zástupkyně Dana Broučková, paní učitelka Romana Špalíčková, paní Monika Hvížďová a pan kuchař Oliver Furych.

Do třídy Motýlků chodí 26 dětí ve věku 4-7 let. Prioritou  této třídy je docílit u dětí  školní zralost a připravit je na úspěšný vstup do základní školy. Ve třídě je i několik mladších a nově příchozích dětí, proto je velký důraz kladen na individuální přístup, aby se děti cítily bezpečně, dobře se adaptovaly a měly z vykonaných činností radost. Děti se zde učí pomocí interaktivní tabule, didaktických pomůcek, pracovních listů a her. Hra je pro dítě přirozená a důležitá, proto jejím prostřednictvím rozvíjíme matematické představy, logické myšlení, pozornost, paměť, prostorovou orientaci, lokomoci, schopnost komunikace s ostatními dětmi a dospělými a další fyzické, psychické a sociální dovednosti. Samozřejmostí jsou také aktivity na zahradě a mimo MŠ. Nezapomínáme ani na pravidla slušného chování. Touto přípravou chceme dětem zjednodušit vstup do první třídy.

Datum prezentace:

Třída:

1.

Datum:

Čas:

Téma:

21. 4.

Jak se mít dobře

27. 4.

Vztahy k ostatním

4. 5.

Nebezpečí od cizích lidí

18. 5.

Vytváření právního vědomí

25. 5.

Léky

INFORMAČNÍ DOKUMENT PROGRAMU PREVENCE V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE ke stažení v PDF

Ošetřovné:  informace pro rodiče o ošetřovném z důvodu uzavření škol
 https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

ČARODĚJNICE

ČARODĚJNICE ČARODĚJNICE ČARODĚJNICE ČARODĚJNICE ČARODĚJNICE

Divadlo – řemesla

Divadlo - řemesla Divadlo - řemesla Divadlo - řemesla Divadlo - řemesla