Třída MOTÝLKŮ

7:30-16:30 hod

V této třídě se o děti starají paní zástupkyně Dana Broučková, paní učitelka Romana Špalíčková, paní Monika Hvížďová a pan kuchař Oliver Furych.

Do třídy Motýlků chodí 26 dětí ve věku 4-7 let. Prioritou  této třídy je docílit u dětí  školní zralost a připravit je na úspěšný vstup do základní školy. Ve třídě je i několik mladších a nově příchozích dětí, proto je velký důraz kladen na individuální přístup, aby se děti cítily bezpečně, dobře se adaptovaly a měly z vykonaných činností radost. Děti se zde učí pomocí interaktivní tabule, didaktických pomůcek, pracovních listů a her. Hra je pro dítě přirozená a důležitá, proto jejím prostřednictvím rozvíjíme matematické představy, logické myšlení, pozornost, paměť, prostorovou orientaci, lokomoci, schopnost komunikace s ostatními dětmi a dospělými a další fyzické, psychické a sociální dovednosti. Samozřejmostí jsou také aktivity na zahradě a mimo MŠ. Nezapomínáme ani na pravidla slušného chování. Touto přípravou chceme dětem zjednodušit vstup do první třídy.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

VÝLET NA ZÁMEK BERTHOLD

KOUZELNÉ BUBLINKY