Třída MOTÝLKŮ

Pondělí – čtvrtek 7:30 – 16:30

Každý pátek do 13:00 (odpoledne se děti dělí do ostatních tříd)

Pedagogičtí pracovníci: Romana Špalíčková a Helena Kalbáčová

Provozní pracovníci: Monika Hvížďová a Oliver Furych

Třídu Motýlků tvoří 26 dětí předškolního věku.

Prioritou této třídy je docílit u dětí školní zralost a připravit je na úspěšný vstup do základní školy.

Prostory třídy jsou rozděleny na hrací a vzdělávací koutky. Je zde prostor pro hru vlastní i řízenou, část určená k pohybovým, hudebním i výtvarným aktivitám. Společně ve třídě usilujeme o všestranný a harmonický rozvoj dětské osobnosti. Vedeme a motivujeme děti k poznávání života a světa kolem sebe, vytváření pozitivních přátelských vazeb a vztahů mezi sebou i ve vztahu k personálu školky. Děti se zde učí pomocí interaktivní tabule, didaktických pomůcek, pracovních listů a her. Samozřejmostí jsou také aktivity na zahradě a mimo MŠ.

Těšíme se na úspěšný školní rok.

Od pondělí 11.10.2021 budeme docházet do tělocvičny v Sokolu – vždy jednou za 14 dní v dopoledních hodinách. Do baťůžku s sebou děti potřebují pevnou obuv s bílou podrážkou, oblečení na cvičení a pití.

19.10.2021 dopoledne – zavírání zahrady MŠ s Podzimníčkem
26.10. dopoledne v MŠ – Halloween s Cucínem

15.10.2021 v 8:30 proběhne v MŠ vyšetření očí. Částka 170,-Kč se bude vybírat ve stejný den.

Barevný podzim

Barevný podzim Barevný podzim Barevný podzim

Mísa plná ovoce

Mísa plná ovoce Mísa plná ovoce Mísa plná ovoce

Polytechnika – stavitel města

Polytechnika Polytechnika Polytechnika Polytechnika

Šifra mistra Brailla

Šifra mistra Brailla. Šifra mistra Brailla. Šifra mistra Brailla. Šifra mistra Brailla.

NÁVŠTĚVA SOKOLOVNY NA PROSEKU

NÁVŠTĚVA SOKOLOVNY NA  PROSEKU NÁVŠTĚVA SOKOLOVNY NA  PROSEKU NÁVŠTĚVA SOKOLOVNY NA  PROSEKU NÁVŠTĚVA SOKOLOVNY NA  PROSEKU NÁVŠTĚVA SOKOLOVNY NA  PROSEKU

Keramika nás baví…cvičme, cvičme prstíky

Keramika nás baví...cvičme, cvičme prstíky Keramika nás baví...cvičme, cvičme prstíky Keramika nás baví...cvičme, cvičme prstíky