TŘÍDA MOTÝLKŮ

16:30 – 17:15 hod. jsou děti ve třídě Koťat

Pedagogičtí pracovníci: Hana Hladká a Veronika Hladká

Provozní pracovníci: Monika Hvižďová a Oliver Furych

Prioritou této třídy je docílit u dětí školní zralost a připravit je na úspěšný vstup do základní školy.

Prostory třídy jsou rozděleny na hrací a vzdělávací koutky. Je zde prostor pro hru vlastní i řízenou, část určená k pohybovým, hudebním i výtvarným aktivitám. Společně ve třídě usilujeme o všestranný a harmonický rozvoj dětské osobnosti. Vedeme a motivujeme děti k poznávání života a světa kolem sebe, vytváření pozitivních přátelských vazeb a vztahů mezi sebou i ve vztahu k personálu školky. Děti se zde učí pomocí interaktivní tabule, didaktických pomůcek, pracovních listů a her. Samozřejmostí jsou také aktivity na zahradě a mimo školku.

Duben

9.4.  Prohlídka ZŠ Litvínovská 600

10.4. Divadelní představení – Jak se Barborka zatoulala

22.4. Den Země