TŘÍDA KOŤÁTEK

6.45 – 17.15 hod.

Koťata

• V novém školním roce 2018/2019 navštěvují třídu Koťat děti ve věku 2 – 3 roky, tedy druhé nejmladší.
  • Letos je pro děti třída nová, a proto je tedy naším hlavním cílem především adaptace na nové prostředí, nacházení nových činností a seznámení se s okolím.
  • Vzhledem k věku dětí je dominantní činností hra, socializace a zdokonalování samoobsluhy.
  • Snažíme se v řízených činnostech střídat všechny vzdělávací oblasti v takové míře, aby to dětem vyhovovalo, a přizpůsobujeme je jejich dovednostem v tomto věku. Zahrnujeme činnosti výtvarné, hudební a pohybové, bereme i ohled na potřeby dětí a jejich zpětnou vazbu.
  • Dbáme i na to, aby dětem byl dopřán dostatečný pohyb na čerstvém vzduchu a odpočinek.

Interaktivní prohlídka

Zatím nejsou