TŘÍDA KOŤÁTEK

Třída KOŤÁTEK

6.45 – 17.15 hod.

• V novém školním roce 2018/2019 navštěvují třídu Koťat děti ve věku 2 – 3 roky, tedy druhé nejmladší.
  • Letos je pro děti třída nová, a proto je tedy naším hlavním cílem především adaptace na nové prostředí, nacházení nových činností a seznámení se s okolím.
  • Vzhledem k věku dětí je dominantní činností hra, socializace a zdokonalování samoobsluhy.
  • Snažíme se v řízených činnostech střídat všechny vzdělávací oblasti v takové míře, aby to dětem vyhovovalo, a přizpůsobujeme je jejich dovednostem v tomto věku. Zahrnujeme činnosti výtvarné, hudební a pohybové, bereme i ohled na potřeby dětí a jejich zpětnou vazbu.
  • Dbáme i na to, aby dětem byl dopřán dostatečný pohyb na čerstvém vzduchu a odpočinek.

Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí

Barevný týden ve třídě Koťátek, aneb budeme mít Karneval!

Zimní radovánky

Toto je definitivní konec letošní vánoční soutěže, náš Ježíšek naděloval v nemocnici na Bulovce 🙂

Děti se na konci října zúčastnily každoroční akce Podzimníček, kde poměřily své síly v tématických soutěžích.

Během podzimního počasí jsme chodili pouštět draka.

Do školky k nám přijelo divadlo.

Volné hry jsou také součástí našeho programu, kdy se děti nejraději zaměřují na skládačky a stavebnice.

V období podzimu se také věnujme výtvarným činnostem s ním spojených, například výroba ježečků nebo vlaštoviček.

JEŽÍŠKOVA VNOUČATA
Babičky, dědové
já Vás mám rád.
Vánoční přáníčko
chci Vám teď dát ……

Interaktivní prohlídka

Interaktivní prohlídka třídy

6.2.2019 v 9:30 hod. KARNEVAL-KLAUN PEPÍNO. Prosíme rodiče o jednoduchou masku.

Provoz od 2.1.-4.1.2019

Otevřena bude třída: „Motýlků“ 7.30-13.00 /16.30/
Do třídy „Motýlků“ budou chodit všechny přihlášené děti z Motýlků + děti z Pejsků
„Berušek“ 6.45-17.15
Do třídy „Berušek“ budou chodit všechny přihlášené děti z Berušek + dětí z Koťátek
„Kuřátek“ 7.00-16.45
Do třídy „Kuřátek“ budou chodit všechny přihlášené děti z Kuřátek + děti z Medvídků

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme Vám všem za spolupráci ve vánoční soutěži. Vítězové
dostali svoji výhru a s jejich jmény se můžete seznámit ve vestibulu
školky. Do kasiček jste nám přispěli celkem 3123,- Kč za které jsme
nakoupili dárečky pod stromeček do dětského oddělení FN Bulovka.
(viz foto) Vyúčtování je k nahlédnutí ve třídě Berušek.
Přejeme Vám krásné Vánoce a hodně zdraví v novém roce.

23.1.2019 v 9:30 hod divadlo v MŠ Jak se Barborka zatoulala s písničkami Jaroslava Uhlíře a Zdenka Svěráka.