Třída KOŤÁTEK

Provozní doba 2020/2021

Provoz MŠ je od 6.45 – 17.15 hod.

Provoz ve třídě „Koťátek“

6.45 – 17,15 hod.

ZMĚNY z provozních důvodů, BUDOU OZNÁMENY

Vyzvedávání dětí po obědě 12.30 – 13.00

Třídu Koťátek tvoří 25 dětí ve věku od 3 do 4 let.

Na třídě jsou dvě paní učitelky a jedna provozní pracovnice.

Paní učitelky: Eva Plicková a Helena Kalbáčová

Provozní pracovnice: Marie Horká

Společně ve třídě usilujeme o všestranný a harmonický rozvoj dětské osobnosti pestrými aktivizujícími formami, které rozvíjejí děti po stránce duševní i tělesné a uspokojování jejich potřeb. Vedeme a motivujeme děti k poznávání života a světa kolem sebe, vytváření pozitivních přátelských vazeb a vztahů mezi sebou i ve vztahu k personálu školky. Naším cílem je podpora soběstačnosti při sebeobsluze, hlubší socializace v kolektivu, kde se děti učí lépe zvládat silné emoce, rádi se kamarádí a připojují do různých herních skupin. Usilujeme i o to, aby děti získaly návyk pracovat, byly trpělivé, tvořivé a iniciativní a dokázaly respektovat své okolí. Budeme je to učit na činnostech, které děti baví, protože mají smysl a dávají jim prostor pro vlastní rozhodování, neboť především vlastním prožitkem se dokáží nejvíce naučit.

Prostory třídy jsou rozděleny na hrací a vzdělávací koutky. Je zde prostor pro hru vlastní i řízenou, část určená k pohybovým, hudebním i výtvarným aktivitám.

Těšíme se na spolupráci, která bude přínosná pro Vaše ( naše ) děti.

Paní učitelky

Eva a Helena

30.11. v 10:00 –  Mikuláš – akce pro děti  ve třídě školky

Čáry máry Helloween

Podzimní hrátky

Podzimníček – putování se skřítky za pokladem

Podzimníček Podzimníček 2 Podzimníček 3 Podzimníček 4 Podzimníček 5 Podzimníček 5 Podzimníček 6

Hudební výchova na zahradě školky.

Hudební výchova na zahradě školky Hudební výchova na zahradě školky 2 Hudební výchova na zahradě školky 3

Projekt Vítáme Vás ve školce – Jsme tu všichni kamarádi.

Vítáme Vás ve školce Vítáme Vás ve školce 2 Vítáme Vás ve školce 3 Vítáme Vás ve školce 4 Vítáme Vás ve školce 5

Kočičky

Virtuální prohlídku naší školky najdete tady: https://www.mslitvinovska.cz/virtualni-prohlidka/