TŘÍDA KOŤÁTEK

Vítáme děti v novém školním roce!

Děti chodí do školky druhým rokem, tentokrát do třídy Koťátek.

Věkové rozmezí je 3 – 4 roky, během školního roku dosáhnout všechny děti čtyř let.
Našim cílem bude letos se s dětmi zaměřit na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, nadále upevňovat sebeobsluhu, sociální vazby, kamarádství, dále paměť a základní myšlenkové operace.

Také budeme zvyšovat u dětí dobu udržení pozornosti pří různých déle trvajících činnostech, jako například výtvarné práce.

Pohybové dovednosti pravidelně procvičujeme ranním cvičením nebo např. jógou pro děti, cvičením s pomůckami a pohybovými hrami.

Moc se na školní rok těšíme a budeme se snažit dětem vytvářet přátelské a příjemné prostředí.

Zdraví vás

paní učitelky: Eliška Cicková, Anna Mašatová
provozní pracovnice: Žaneta Batyiová, Jana Pavlišová

Dopolední divadla:

12. 3. – Safari

21. 3. – Hlavně ať se nevzbudí

O sedmi trpaslících

Vánoční besídka ve třídě

Vánoční zpívání

Program Policie ČR

Halloween v MŠ

Když nechtějí malé myšky spát