TŘÍDA MEDVÍDKŮ

Třída MEDVÍDKŮ

7.15– 16.30 hod

16.30 -17.15 hod jsou děti ve třídě „Koťat“

Třídu Medvídků tvoří 22 dětí od 2 do 3 let, dvě paní učitelky a chůva.
Paní učitelka: Aneta Šolcová
Paní učitelka: Mgr. Veronika Klímová
Chůva: Olga Hocke

Naším cílem je vytvořit ve třídě příjemné klima pro adaptaci dětí a vést je k samostatnosti, zejména sebeobsluze (hygiena, převlékání, stolování) a v umění požádat o pomoc. Postupně budeme děti seznamovat s děním okolo nás a s pravidly, která jsou v kolektivu potřeba dodržovat. Celkově podporujeme rozvoj jejich fyzické, psychické i sociální stránky.
Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Třída je rozdělena na koutky pro společné hraní i pro jednotlivce. Hlavní náplní všech každodenních činností je hra spontánní i částečně řízená. Na zahradě školy máme i svoji zahrádku, kde pěstujeme společně různé rostlinky.
V MŠ Litvínovská probíhají různé kroužky, akce a dopolední angličtinu, které jsou určeny pro starší děti. U nejmladších medvídků se v prvním roce nejprve snažíme o adaptaci na prostředí mateřské školy.
S rodiči se budeme snažit o vzájemnou spolupráci, respekt a důvěru. Pokud byste měli nějaké dotazy, nebojte se na nás obrátit,
Vaše paní učitelky.

286 883 088 stejné tel. číslo se třídou Kuřátek, budete přepojeni do Medvídků

14.10. dopoledne – Fotografování jednotlivců