TŘÍDA MEDVÍDKŮ

7 – 16:15 (úterý do 15:30), poté děti přechází do třídy Kuřátek

Do třídy Medvídků jsou zařazeny děti ve věku 2-3 roky. Našim cílem bude vytvořit pro děti bezpečné a příjemné prostředí, ve kterém se budou cítit spokojeně a radostně. Budeme pracovat na adaptaci, začlenění do kolektivu, vytváření přátelského prostředí, budování vztahů k dospělým a samostatnosti při sebeobsluze.

Prvních 14 dní bude ve třídě pro děti probíhat adaptace. Po domluvě s rodiči budou odchody dětí řešeny individuálně. Rády bychom, aby pro děti byly začátky v MŠ pohodové, nikoliv stresující a psychicky náročné. Děti v tomto věku jsou velmi rychle unavitelné.

Prosíme rodiče, aby nenechávali dětem v šatně jídlo, lahvičky s pitím a drobné předměty.

Děkujeme za vzájemnou spolupráci.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Paní učitelky: Romana, Aneta a Olinka

286 883 088 – máme stejné telefonní číslo se třídou Kuřátek, proto jsou telefonické hovory mezi třídami přepojovány

30.4. – čarodějnice ve školce – dopolední akce- děti mohou tento den přijít v maskách