Co potřebuji v MŠ

PYTEL NA RAMÍNKU bude pověšen v šatně pod značkou dítěte. BAČKORY klasické s pevnou patou, z bezpečnostních důvodů nedávejte dětem pantofle. OBLEČENÍ DO TŘÍDY tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem, tepláky, legíny. Holčičky mohou mít zástěrky, šaty nebo sukýnky. OBLEČENÍ PRO POBYT VENKU přizpůsobujte počasí a ročnímu období. Z hygienických důvodů nemohou děti pobývat ve stejném oblečení, venku i ve třídě. NÁHRADNÍ OBLEČENÍ pro případ polití, umazání, pomočení apod. uložte do pytle kalhotky, slipy, tričko, ponožky. PYŽAMKO NEBO NOČNÍ KOŠILKU každý pátek si je děti berou domů na vyprání OFOCENOU KARTIČKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY co nejdříve. V přihrádce mohou děti mít i holiny pro případné deštivé počasí a samozřejmě i pláštěnku Podepište dětem všechny věci a ukládejte je na značky svých dětí.